Evropski teden mobilnosti od 16. do 22. 9. 2021

Spoštovani starši!

Ekipa Zavoda Vozim letos skupaj z Mestno občino Celje pripravlja zanimive dogodke ob »Evropskem tednu mobilnosti«, ki bo potekal od 16. do 22. septembra 2021 po vsej Sloveniji pod sloganom »Živi zdravo. Potuj trajnostno.«

K sodelovanju je povabljen tudi naš vrtec, zato se bodo otroci iz starejših oddelkov iz enote Center in Aljažev hrib, 22. 9. 2021 udeležili dogodka »Parkirni dan«.

Skrb za varno in čisto okolje pa je tudi cilj, ki ga bomo uresničevali v vrtcu. S pomočjo zanimivih vsebin in dejavnosti bodo otroci v vrtcu celo šolsko leto spoznavali in se učili, kako lahko vsak posameznik prispeva k uresničevanju tega cilja.

Spoštovani starši, vabljeni, da se tudi vi, skupaj z otrokom, udeležite katerega od omenjenih dogodkov.

Več o dogodkih ob »Evropskem tednu mobilnosti« si lahko preberete v spodnjih obvestilih.

evropski-teden-mobilnosti-dogodki

2021_vabilo-za-udelezbo-parkirni-dan

dopis-zavoda-vozim

Did you like this? Share it!

Skip to content