Organizacija dela v poletnih mesecih

V poletnih mesecih, ko se zniža število prisotnih otrok, zaposleni pa koristimo večji del letnega dopusta se bo v vrtcu spremenila tudi organizacija  dela in sicer:

  • vse delovne dni v mesecu juliju in avgustu bosta poslovali enota Gaberje in Hudinja. Enota Hudinja bo zaprta le 14. avgusta, saj bo na ta dan dežurna le enota Gaberje.
  • Enota Ljubečna in enota Aljažev hrib bosta zaprti od 17. julija do 18. avgusta 2023. Otroke iz enote Ljubečna, za katere boste starši v tem času potrebovali vrtec lahko pripeljete na enoto Hudinja. Otroke iz enote Aljažev hrib pa v enoto Gaberje.
  • Enota Center bo zaprta od 24. julija do predvidoma 18. avgusta 2023, saj bodo na enoti potekala večja vzdrževalna dela. Otroke iz enote Center, za katere boste starši v tem času potrebovali vrtec lahko pripeljete v enoto Gaberje. Če se vzdrževalna dela ne bodo zaključila do predvidenega roka, se bo obdobje zaprtja enote Center podaljšalo. V tem primeru bomo starše pravočasno obvestili.

Otroke bodo na nadomestnih enotah spremljale otrokom poznane strokovne delavke.

 

Did you like this? Share it!

Skip to content